Talep patlaması yaşanan Togg’da teslimatlar ay sonunda başlıyor

Türkiye‘nin yerli ve akıllı arabası Togg’un sipariş süreci fırtına üzere geçiyor. Türk halkı yerli ve ulusal araba otomobil sahibi olmak için adeta seferber oldu. Birinci 24 saatte 22 bin 150 adet T10X ön siparişi alındı. Togg satın almak isteyenler 27 Mart’a kadar müracaatlarını Trumore uygulamasından yahut Togg websitesi üzerinden 60 bin lira yatırıp gerçekleştiriyor.

TESLİMATLAR AY SONUNDA BAŞLIYOR

Togg’a talep patlamasıyaşanırken, teslimat tarihi de belirli oldu. Birinci teslimatın ay sonundan itibaren başlayacağı belirtildi. Sahiplerini bekleyen yeni araçların bantlardaki manzaralarını toplumsal medya hesabından paylaşan Togg, şu sözleri kullandı: “24 saatte aldığımız 22 bin 150 adet T10X ön siparişi akabinde anlık Togg Teknoloji Yerleşkemiz. Ay sonundan itibaren teslimatlara başlıyoruz. Teşekkürler Türkiye!”

27 MART’A KADAR ÖN SİPARİŞ VERİLEBİLECEK

2023 yılı boyunca kullanıcılarla buluşacak 12 bin T10X için ön sipariş sahiplerini belirleyecek çekiliş süreci, 27 Mart’a kadar devam edecek.

ÇEKİLİŞ TARİHİ 28 MART

Bu süreçte Trumore uygulamasından yahut Togg websitesi üzerinden Tru.ID oluşturan her bir tekil kullanıcı, havale ya da kredi kartı aracılığıyla Trumore e-Cüzdan’a 60 bin lirayı aktardıktan sonra ön sipariş vermek istedikleri T10X’i konfigüre edip ön ödemeyi yaparak çekilişe katılmaya hak kazanacak. Ön sipariş devri kapandıktan sonra dijital çekiliş, 28 Mart’ta noter huzurunda yapılacak.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / İktisat

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir