DOSAB’dan ihtiyaç sahiplerine yardım eli

BURSA (İGFA) – Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi (DOSAB) ve Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi Endüstrici ve İş İnsanları Derneği (DOSABSİAD) iş birliğiyle Bursa’da bulunan muhtaçlık sahiplerine erzak yardımı yapıldı.

DOSAB Yönetim Kurulu Lideri Levent Eski ve DOSABSİAD Yönetim Kurulu Lideri Nilüfer Çevikel’in önderliğinde gerçekleştirilen yardımlar, Ramazan ayı boyunca bölgedeki gereksinim sahibi ailelere dağıtılacak.

DOSAB ve DOSABSİAD olarak, erzak yardımlarını bu yıl da sürdürdüklerine değinen DOSABSİAD Başkanı Çevikel, “Ramazan ayı, paylaşmanın ve yardımlaşmanın en hoş örneklerini sunma fırsatıdır. Mahalle muhtarlarımızın aktardığı bilgiler doğrultusunda hareket ederek, bölgemizdeki gereksinim sahibi aileleri belirledik. Toplumsal dayanışmanın gücünü bir kere daha göstermekten ötürü gurur duyuyoruz. Bizler, iş dünyası olarak sorumluluklarımızın şuurundayız ve bu cins faaliyetlerle toplumumuza katkı sağlamak için var gücümüzle çalışıyoruz” dedi. DOSAB Yönetim Kurulu Lideri Levent Eski ise, “Bu yardımlaşma ve dayanışma kültürünü her vakit destekliyoruz. İnşallah bu yardımlar, muhtaçlık sahibi ailelerimize bir nebze de olsa dayanak olur ve onların yüzünü güldürür” tabirlerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir